Kariéra ve SpoluWorks
SMYSLUPLNÁ PRÁCE V DIGITÁLNÍ SPOLEČNOSTI

SW_full_1088x332

CNC operátor/ka

plat až 40 000 kč měsíčně

Popis pozice

  • Obsluha CNC soustruhů a víceosých obráběcích center.
  • Výroba dle výkresové dokumentace.
  • Příprava nástrojů a seřizování stroje.
  • Kontrola kvality výrobků.

Požadujeme

  • SŠ, SOU vzdělání technického zaměření – obor Mechanik seřizovač CNC strojů, Obráběč kovů, a/nebo praxi v oblasti obsluhy a seřizování CNC strojů
  • Výhodou zkušenost s třískovým obráběním
  • Čtení výkresové dokumentace, práce s měřidly
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu (pondělí-pátek)

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na občerstvení na pracovišti
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Práci ve strojírenském odvětí, které má budoucnost a jistotu.
  • Možnost se realizovat a kariérně růst.
  • Kolektiv lidí s rodinnou atmosférou.
1686305777416

Kde se pracuje

SpoluWorks Perfecta s.r.o.

Za Humny 3306/18B

697 01 Kyjov

Kam se ozvat

Pošlete nám svůj životopis a my se vám co nejdříve ozveme, nebo nám rovnou zavolejte a domluvíme se.